Baptistų bažnyčia

LAIKAS – EVOLIUCIONISTŲ DIEVAS

Autorius: Creation Today grupė
Vertė (su autorių leidimu): Paulius Mickus
Sudėtingumas: Pradedantiesiems

 

Pagrindinė evoliucijos teorija yra paremta keliomis klaidingomis prielaidomis. (Pastaba: svarbu suprasti, kad šiame straipsnyje mes neneigiame paprastų pakitimų, kurie dar vadinami „mikro – evoliucija“, gamtoje maži pakitimai yra dažnai pastebimi, tačiau niekada nepakeičia gyvūno ar augalo rūšies.) Toliau pateiktos evoliucijos teorijos prielaidos yra akivaizdžiai įrodytos, kaip klaidingos:

  • Visatos amžius yra milijardai metų.
  • Gyvybė spontaniškai susikūrė iš negyvų mineralų.
  • Mutacijos sukūrė arba patobulino rūšis.
  • Natūrali atranka turi kūrybinę galią.

Jei faktiškai būtų pademonstruota, kad visatos amžius nėra milijardai metų, visi kiti argumentai apie evoliuciją taptų bereikšmiai ir nereikalingi.

Vaikų pasakose mes skaitome:

Varlė + kerai(dažniausiai bučinys) = princas.

Moderniuose „mokslo“ straipsniuose mes skaitome:

Varlė + laikas = princas.

Ta pati sena gera pasaka kartojama šiuolaikiniuose vadovėliuose, tik dabar magiškas eleksyras – laikas. Kai diskutuojama apie evoliucijos teoriją, laikas tampa atsakymas į visas iškilusias spragas ir nesutapimus.

Beveik visose diskusijose ir debatuose apie evoliuciją, kurias esu surengęs universitetuose ir kolegijose, aš klausinėjau evoliucijos šalininkų, kaip kas nors gali susikurti atsitiktinumo dėka. Beveik visada sulaukdavau atsakymo „Reikia pakankamai laiko...“. Laikas – evoliucijos šalininkų dievas. Laikas gali įvykdyti viską, ko tik evoliucijos šalininkai prašo. Laikas gali lengvai paversti varlę į princą. Laikas gali sukurti kažką iš nieko ir gyvybę iš kažko. Pagal evoliucijos šalininkus, laikas gali sukurti tvarką iš chaoso.

Jei laikas nebūtų nurodomas kaip viso ko priežastis, atsirastų trys žemiau pateikti rezultatai:

  • Taptų aiškiai pastebima, kad evoliucijos teorija yra absurdiška.
  • Evoliucijos šalininkai pradėtų verkti kaip maži kūdikiai, iš kurių atimtas žindukas, kadangi jie pamatytų, kad be laiko prielaidos, jų religijos (evoliucija yra religija, o ne mokslas) absurdiškumas yra aiškiai pastebimas.
  • Sukūrimas taptų vieninteliu realiu šios sudėtingos visatos egzistencijos paaiškinimu.