Baptistų bažnyčia

CREATIONTODAY.ORG straipsniai 
Autorius: Paul Taylor

Aš dažnai sulaukiu elektroninių laiškų su klausimais apie tai, kur Biblijoje yra tvirtinama, kad Žemei yra 6000 metų. Šis atsakymas yra randamas daugybės eilučių sekoje. 

Skaityti daugiau...

 
Autorius: Dr. Kent Hovind

Atsakydami į šį klausimą apie paprastas, vienaląstelines gyvybės formas kambrijos sluoksniuose, šiame straipsnyje aptarsime keletą aspektų: (1) nėra jokių „paprastų gyvybės formų“; (2) nėra tokio dalyko, kaip „kambrijos“ sluoksnis; ir (3) beveik visos gyvybės formos yra randamos visuose žemės sluoksniose. (Būtent toks efektas yra labiausiai tikėtinas po Nojaus tvano).

Skaityti daugiau...

 
Autorius: Creation Today grupė

Seniausias medis, seniausias rifas, lėtėjantis Žemės sukimasis, populiacijos rodiklis ir kiti akivaizdūs įrodymai, kad Žemei negali būti daugiau kaip 6000 metų. 

Skaityti daugiau...

 
Autorius: Paul Taylor

Tiek krikščionims, tiek netikintiems dažnai iškyla sunkumų bandant suprasti laiko matus Biblijoje. Vienas dažniausiai apžvelgiamų epizodų: ar kalbama apie tikras (24 val.) dienas ar tūkstančius metų? Rodos, dienos minimos pagal seką – pirma diena, antra diena, trečia diena ir t.t. Ar gali šios dienos reikšti ilgus laiko periodus? Mums reikia atidžiau perskaityti Biblijoje aprašytus įvykius, kad išsiaiškintume.

Skaityti daugiau...

 
Autorius: Paul Taylor

Radiometrinis datavimas yra dažnai neteisingai suprantamas reiškinys. Evoliucionistai dažnai neteisingai supranta metodą, manydami, kad jis nurodo testuojamų mėginių tikslų amžių. Sukūrimo šalininkai taip pat dažnai klaidingai jį supranta, tvirtindami, kad procesas yra netikslus. 

Skaityti daugiau...

 
Autorius: Creation Today grupė

Laikas – evoliucijos šalininkų dievas. Laikas gali įvykdyti viską, ko tik evoliucijos šalininkai prašo. Laikas gali lengvai paversti varlę į princą. Laikas gali sukurti kažką iš nieko ir gyvybę iš kažko. Pagal evoliucijos šalininkus, laikas gali sukurti tvarką iš chaoso. 

Skaityti daugiau...