Baptistų bažnyčia
Parama Ukrainai

Ukrainai
Europos baptistų federacija, turėdama tiesioginį kontaktą su Ukrainos baptistų bendruomenėmis paskelbė aukų rinkimą. Ukrainos žmonių kenčiančių nuo karo humanitarinėms reikmėms. Aukos bus skiriamos maistui, vaistams, medikamentams, antklodėms, pagalvėms, generatoriams, kurui.
Kviečiame visus galinčius, norinčius prisidėti finansine parama aukoti į Lietuvos evangelikų baptistų bendruomenių sąjungos sąskaitą 
LT79 7044 0600 0415 1925
su užrašu mokėjimo paskirties langelyje “Auka Ukrainai”.
LEBBS savo ruožtu aukas persiųs toliau.
 

 
Ukrainai1Vitalijus - Kijevo jungtinio jaunimo choro vadovas, 2010-2013 m. Lietuvoje vykusios "Krikščioniškos muzikos akademijos" vadovas ir vienas iš dėstytojų. Studijuoti šioje muzikos akademijoje (Kauno arba Vilniaus filialuose) buvo kviečiami visi Lietuvos tikintieji, norintys tobulinti savo muzikinį tarnavimą bažnyčiose.
2022 m. vasario 24 d. Rusijai užpuolus Ukrainą, Vitalijaus šeima išvyko į Vokietiją, o jis pats liko tarnauti vakarų Ukrainoje, prisijungė prie kapelionų.
Šiuo metu Vitalijus išveža našlaišius ir kitus žmones iš Ukrainos, o į Kijevo bažnyčias atveža maistą ir kitus būtiniausius produktus.
Paklausus Vitalijaus, kuo būtų galima jam padėti, jo atsakymas buvo, jog labai praverstų finansinė parama. Kviečiame paremti Vitalijaus vykdomą humanitarinę veiklą, pavedimo informacijos teiraukitės pas Justiną Strauką.
Tel. +370 676 02969; El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
Taip pat galima paramą pervesti į Vitalijaus Revolut (https://www.revolut.com/lt-LT)  sąskaitą:
 
Gavėjas: Vitalii Bolgar
IBAN sąskaitos numeris: LT133250094913923849
BIC / SWIFT REVOLT21 (užpildo pati sistema suvedus IBAN sąskaitos numerį)