Baptistų bažnyčia

Šiame puslapyje siūlome susipažinti su bažnyčioje vykusiais renginiais.
 
2016 metai
 
Renginiai: Šlovinimo vakaras

slovinimo vakaras2016 m. rugpjūčio 14d. „Kristaus Misijos“ bažnyčioje vyko šlovinimo vakaras. Kviečiame pasiklausyti atliekamų giesmių.

Kviečiame pasiklausyti

 
 
2013 metai
 
Akimirkos iš renginio: Vakaras su kameriniu choru iš Maskvos

choras iš Maskvos

2013 m. rugsėjo 20 d. Kaune svečiavosi Maskvos baptistų bažnyčios kamerinis choras. Tą vakarą turėjome galimybę pasiklausyti jų atliekamų giesmių ir taip pat išgirsti žinią iš Dievo Žodžio, kuria pasidalino Maskvos baptistų bažnyčios pastorius Genadijus Sergijenko.

Kviečiame pasiklausyti

2012 metai
 
Mūsų svečiai: Giesmės, liudijimas, pamokslas (Irekas ir Piotras)

is lenkijos

2012 m. lapkričio 11 d. „Kristaus Misijos“ bažnyčią aplankė du pastoriai iš Lenkijos Irekas ir Piotras. Turėjome galimybę išgirsti Ireko atliekamų savo ir draugų kūrybos giesmių taip pat žinią iš Dievo Žodžio, kuria pasidalino Piotras. 

 
 
Fotoreportažas: Išvyka baidarėmis Ūlos upe

2012 m. rugpjūčio 23-25 dienomis Varėnos rajone vyko jau trečius metus „Kristaus misijos“ bažnyčios organizuojama išvyka baidarėmis Ūlos upe. Šiais metais išvykoje turėjome dar gausesnį nei praeitais metais dalyvių skaičių...

Skaityti daugiau...

 
 

Reportažas: Vaikų stovykla „Stebuklų beieškant”       


stovykla

„Stebuklų beieškant...” – toks buvo šių 2012 metų vasaros krikščioniškos stovyklos pavadinimas, į kurią buvo kviečiami visi 7-12 metų vaikai. Jau pačią pirmą dieną vaikai sužinojo apie Jėzaus padarytą pirmąjį stebuklą Galilėjos Kanoje. 

Skaityti daugiau...

 
 

Interviu: Vaikų stovyklos „Stebuklų beieškant” dalyvių įspūdžiai


stovykla2012

 Krikščioniškos vaikų vasaros stovyklos „Stebuklų beieškant” dalyviai dalinasi įspūdžiais 

Gytis, 11 m.

- Kas labiausiai patiko stovykloje?

Skaityti daugiau...

 
 
 
Reportažas: Vaikų stovyklos „Stebuklų beieškant“ vadovai dalinasi įspūdžiais

Stovyklos metu vyko įvairiausios veiklos – būreliai, vakaronės, virė būrių gyvenimas. Kas gi juose vyko? Kokių įdomybių įvyko? Interviu su jų vadovais šiek tiek praskleidžia paslapties šydą.

Štai anglų būrelio vadovas Brian Johnson sakė, kad yra patenkintas būrelio veikla ir jį lankančiais stovyklautojais: „Viskas buvo labai gerai. Man patiko“. Kuo jis sudomino vaikus, kas jo manymu jiems labiausiai patiko? Brian‘as juokiasi ir pro šypseną atsako: „Buvo daug prizų, daug saldainių, reiškia, tikrai jiems patiko“.

Skaityti daugiau...

2011 metai 

 

Reportažas: Vaikų stovykla „Taip įvyko ir buvo gerai”         


Tokio pobūdžio dieninę vaikų vasaros stovyklą mūsų bažnyčia surengė jau antrą kartą. 2011 metų stovyklos tema - „TAIP ĮVYKO IR BUVO GERAI”. Kas įvyko? Kas buvo gerai? 

Skaityti daugiau...

 
 
2010 metai 
 
Reportažas: Tobulinkime muzikinį tarnavimą Viešpačiui    

Muzikos akademijaŠių metų (2010 m.) lapkričio 2-7 dienomis Kaune, “Kristaus misijos” bažnyčios patalpose, prasidėjo pirmoji Lietuvoje krikščioniškos muzikos akademijos sesija. Šią pirmąją sesiją Kaune mokėsi...

Skaityti daugiau...